Про Autofinance

Сервіс Autofinancе – про об’єктивність, незалежність та прозорість. Наші користувачі отримують унікальну можливість  - навіть не виходячи з дому, обрати для себе бажане авто за найвдалішою фінансовою програмою.

Уявіть: ви наважилися придбати автомобіль після тривалих роздумів. Якою буде ваша перша дія? Думаєте піти до салону чи може в банк? Не уявляєте, чим відрізняється кредит від лізингу? З Autofinance усе просто: ви обираєте авто – ми пропонуємо найкращий варіант фінансування для вас! Спробуйте як все зручно, просто та в онлайн-режимі!

Autofinancе - це інноваційний сервіс для підбору автомобіля та програм фінансування. Ми інтегрували усі пропозиції ринку на одній платформі: широкий спектр фінансових програм та варіацій авто!  

Вам не потрібно витрачати величезну кількість часу на пошуки вигідних програм фінансування – ми зробили це за вас! Наш сервіс працює 24/7, аби ви у зручний для вас час обрали для себе найоптимальніший варіант.

Кроки до авто вашої мрії

Оберіть бажане авто

ПОРІВНЯЙТЕ УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ АВТО В КРЕДИТ ТА ЛІЗИНГ

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА ФІНАНСУВАННЯ

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ ЗВ’ЯЖУТЬСЯ З ВАМИ

ЗАПИТАЙТЕ НАС ПРО ТЕ, ЩО ВАМ ЦІКАВО ТА НА ЩО ВИ НЕ ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДІ НА НАШОМУ САЙТІ

У нас ви можете обирати – кредит або ж фінансовий лізинг. Через партнерство з провідними банками та лізинговими компаніями українського ринку, а також автодилерами для вас буде запропоновано доступні умови у максимально короткий час.

Переваги Autofinancе


  • Безкоштовний сервіс для клієнтів

  • Вибір авто за бажаним щомісячним платежем

  • Вибір авто за необхідними параметрами


  • Варіативність програм фінансування

  • Персоналізований підбір для кожного клієнта

  • Ми економимо ваш час! Та гроші!

Наша місія -

зробити ваш вибір авто та умов фінансування простим і легким!

 

 

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: