Юридична інформація

ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Дякуємо що завітали на наш сайт Autofinance.ua (далі - Сайт). На цій сторінці викладено Положення та умови використання Сайту, що регламентують механізм використання Сайту (далі - Положення). Просимо Вас уважно ознайомитися з цими Положеннями, оскільки Ваше подальше використання Сайту свідчитиме про те, що Ви прийняли та погоджуєтеся з наведеними Положеннями.

Точність, повнота та актуальність інформації

Усі матеріали на Сайті розміщено виключно з інформаційною метою. Ми намагаємось підтримувати інформацію на Сайті максимально повною та достовірною. Разом із тим, ми не можемо та не несемо відповідальності за те, що інформація, розміщена на Сайті, може бути неточною, неповною або опиниться застарілою.

Ми зберігаємо за собою право без попередження вносити зміни до інформації, розміщеної на Сайті, зокрема, щодо технічних характеристик, складу обладнання та умов фінансування  і страхування транспортних засобів, додавати та/або вилучати певні позиції. Ця інформація не має розумітися як безпомилкова, й як така, що не являє собою ні оферти на фінансування придбання, страхування або продаж конкретного транспортного засобу, ані переліку його технічних характеристик та обладнання. У разі якщо Ви виявили будь-які описки, помилки на Сайті, ми переконливо просимо Вас повідомити нам про це.

У випадку, якщо Власника Сайту буде поінформовано про неточності в матеріалах, розміщених на цьому Сайті, запевняємо, що докладемо всіх зусиль для того, щоб їх виправити, щойно це стане можливо.

Обмеження відповідальності

Спираючись на будь-які матеріали цього Сайту, Ви дієте на свій страх і ризик. Ви погоджуєтесь з тим, що відстеження будь-яких змін у матеріалах та інформації на цьому Сайті є Вашою відповідальністю. Власник Сайту  не несе будь-яку відповідальність за прямі, непрямі, випадкові або інші збитки, які можуть бути викликані внаслідок відвідування або використання Сайту.

Зміст Сайту захищений від будь-яких змін, що можуть бути внесені третіми особами. Однак Власник Сайту не може гарантувати повноту змісту, а також відсутність несанкціонованих змін, завданих третіми особами (незаконне втручання, віруси і т.д.) і не несе відповідальність за шкоду, заподіяну Вам в результаті відвідування Сайту.

Зазначені на Сайті назви фінансових і страхових програм, модифікацій і комплектацій транспортних засобів є суто умовними та використовуються виключно задля зручності в розподілі умов фінансових і страхових програм або наборів параметрів автомобіля.  Такі назви можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах, які стосуються умов надання послуг фінансовими та банківськими установами або транспортних засобів.

Власник Сайту робить все можливе, щоб запобігти проблемам, пов'язаних з роботою цього веб-Сайту, проте не може гарантувати, що у користувачів не виникне технічних проблем і Сайт буде знаходитися в постійному доступі.

Обмеження відповідальності за інформацію про майбутні події

Певний обсяг інформації цього веб-Сайту може містити інформацію про проекти або прогнозовані заяви щодо майбутніх подій. Власник Сайту попереджає, що реальний хід подій або результати можуть відрізнятися від опублікованих на цьому Сайті заяв. Ці заяви не будуть переглядатися з метою узгодження їх з реальними результатами.

Інтелектуальна власність

Спосіб подання інформації, включаючи програмний код та оформлення, захищені нрмативними актами, що регулюють відносини у сфері інтелектуальної власності. Забороняється  відтворювати, змінювати, передавати, ліцензувати та/або публікувати, повністю або частково будь-яку інформацію, що розміщена на Сайті, з будь-якою метою без отримання письмової згоди на це з боку Власника Сайту.

Гіперпосилання

На Сайті можуть зустрічатися гіпертекстові посилання на інші веб-Сайти, які абсолютно незалежні від цього Сайту. Власник Сайту не несе відповідальності за точність, повноту або достовірність інформації, що міститься в таких гіпертекстових посиланнях або на інших веб-Сайтах. Відвідування Сайтів, на які ведуть посилання з Сайту, здійснюється на розсуд самих користувачів.

Відомості для користувачів, що знаходяться за межами України

Власник Сайту не може гарантувати, що матеріали (інформація), що розміщені на Сайті будуть придатні для використання за межами України або доступ до Сайту (його матеріалів) буде можливий з держав, в яких розміщена на Сайті інформація обмежена до поширення або заборонена. Якщо Ви зайшли на сторінку даного Сайту, перебуваючи в іншій державі (ніж Україна), Ви самостійно несете відповідальність за дотримання чинного законодавства.

Внесення змін

Власник Сайту зберігає за собою право періодично вносити зміни та доповнення до цих Положень залежно від необхідності та публікуватиме такі зміни на Сайті.  ласник Сайту не зобов’язаний повідомляти Вас про внесення змін, окрім як у спосіб здійснення  публікацій на цьому Сайті. Зміни починають діяти з дати публікації. Ви зобов’язуєтесь самостійно та регулярно перевіряти оновлення цих Положень. Ви усвідомлюєте та погоджуєтеся, що Ваше явне прийняття цих Положень та/або використання цього Сайту після дати публікації змін означитиме Вашу повну та безумовну згоду зі зміненими Положеннями.

Якщо Ви не приймаєте змінені Положення, Ви зобов’язуєтеся припинити користування цим Сайтом.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: