Авто в розстрочку від ПриватБанка: 2021

Повний огляд стандартних і спеціальних програм купівлі нових автомобілів і машин із пробігом у розстрочку і кредит в автосалонах України.

Програма «Mitsubishi в розстрочку» від ПриватБанка: 2022

ПриватБанк

10 травня 2022

Програма «Mitsubishi в розстрочку» від ПриватБанка: 2022

Повний огляд спеціальної програми купівлі Mitsubishi (Мітсубісі) у розстрочку в офіційних дилерів: ставки, строки, початковий внесок, документи.
Програма «Lexus в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

ПриватБанк

31 грудня 2020

Програма «Lexus в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

Повний огляд спеціальної програми купівлі Lexus (Лексус) у розстрочку в офіційних дилерів: ставки, строки, початковий внесок, документи.
Програма «Peugeot в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

ПриватБанк

31 грудня 2020

Програма «Peugeot в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

Повний огляд спеціальної програми купівлі Peugeot (Пежо) у розстрочку в офіційних дилерів: ставки, строки, початковий внесок, документи.
Програма «Citroen в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

ПриватБанк

31 грудня 2020

Програма «Citroen в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

Повний огляд спеціальної програми купівлі Citroen (Сітроен) у розстрочку в офіційних дилерів: ставки, строки, початковий внесок, документи.
Програма «Opel в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

ПриватБанк

31 грудня 2020

Програма «Opel в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

Повний огляд спеціальної програми купівлі Opel (Опель) у розстрочку в офіційних дилерів: ставки, строки, початковий внесок, документи.
Програма «Нові авто в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

ПриватБанк

31 грудня 2020

Програма «Нові авто в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

Вигідна пропозиція розстрочки на нові автомобілі від ПриватБанку. Умови фінансування купівлі нових машин в будь-якому автосалоні України.
Програма «Nissan в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

ПриватБанк

31 грудня 2020

Програма «Nissan в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

Повний огляд пропозиції розстрочки на Nissan від ПриватБанку. Спеціальні умови фінансування купівлі Ніссан в офіційних дилерів.
Програма «Renault в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

ПриватБанк

31 грудня 2020

Програма «Renault в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

Повний огляд пропозиції розстрочки на Renault від ПриватБанку. Cпеціальні умови фінансування купівлі Рено в офіційних дилерів.
Програма «Toyota в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

ПриватБанк

31 грудня 2020

Програма «Toyota в розстрочку» від ПриватБанка: 2021

Повний огляд пропозиції розстрочки на Toyota від ПриватБанку. Cпеціальні умови фінансування купівлі Тойота в офіційних дилерів.

Поширені питання щодо купівлі авто в розстрочку від ПриватБанку

Що таке розстрочка?

Розстрочка – це фінансова послуга, яка оформлюється угодою у формі фінансового лізингу. Ви обираєте автомобіль у офіційного дилера, ПриватБанк купує й передає його вам у користування. Ви користуєтеся машиною і вносите регулярні платежі, одночасно «виплачуючи» вартість автомобіля. Після того, як буде виплачена повна вартість авто, транспортний засіб переходить у вашу власність.

Чим відрізняється розстрочка від автокредиту?

Коли ви купуєте автомобіль у кредит, ваше право власності реєструється на початку строку фінансування, у разі розстрочки (лізингу) право власності на авто переходить до вас після сплати всіх лізингових платежів. Ваші права на автомобіль в обох випадках захищені законодавством України.

Купуючи авто в кредит, на етапі підписання кредитного договору вам необхідно сплатити витрати в сумі до 12-14 % вартості автомобіля (пенсійний збір, страхування тощо) і щорічно оплачувати страхування КАСКО та цивільної відповідальності. У випадку розстрочки (лізингу) всі ці витрати рівномірно розподіляються на весь строк, і ви виплачуєте їх щомісяця частинами.

Чому щомісячний лізинговий платіж більший за платіж по кредиту?

Щомісячний платіж по кредиту включає суму погашення основної заборгованості та нарахованих відсотків. У розстрочку (лізинговий платіж) також включено витрати на реєстрацію автомобіля, щорічне страхування тощо. Тобто отримуючи кредит на купівлю машини, ви оплачуєте витрати на реєстрацію та страхування автомобіля самостійно й одразу. Вони не відображаються в щомісячному платежі, але ви все одно маєте їх оплатити.

Що робити, якщо є додаткові питання щодо програми авто в розстрочку від ПриватБанку?

Зателефонуйте нам за номером 050 971 39 24 або 067 533 70 05 та отримайте відповіді на запитання щодо купівлі автомобіля.

 

Інформація про основні характеристики послуги фінансового лізингу від ПриватБанку

Ця інформація містить загальні умови надання ПриватБанком фінансового лізингу та не є пропозицією з надання цих послуг. Запропоновані ПриватБанком індивідуальні умови залежатимуть від результатів оцінки кредитоспроможності, проведеної на підставі отриманої інформації та з інших джерел за наявності законних на це підстав та надаються клієнту до укладення угоди фінансового лізингу.

Найменування банку

 • Акціонерне Товариство Комерційний Банк «ПриватБанк»

Номер та дата видачі банківської ліцензії

 • Ліцензія НБУ N22 від 05.10.2011

Адреса

 • Юридична адреса: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, 01001
 • Адреса для кореспонденції: вул. Набережна Перемоги, 50, м. Дніпро, 49094

Мета отримання

 • Споживчі потреби для особистого використання фінансового лізингу

Клієнти

 • Вікові обмеження: з 22 до 60 років включно

Сума/ліміту фінансування

 • Нові авто: до 800 000 грн
 • Авто з пробігом: до 600 000 грн

Строк договору

 • Нові авто: 12 -  84 місяців
 • Авто з пробігом: 12 - 60 місяців

Тип процентної ставки

 • Фіксована   

Процентна ставка

 • Стандартні умови для нових авто: 1,5% - 12,8% річних
 • Спеціальні умови для нових авто: 0,01% - 12,1% річних
 • Стандартні умови для авто з пробігом: 12,6% - 19,1% річних

Реальна річна процентна ставка

 • Стандартні умови для нових авто: 32,2% -102% річних
 • Спеціальні умови для нових авто: 31,86% - 99,20% річних
 • Стандартні умови для авто з пробігом: 36,1% - 81,25% річних

Власний платіж клієнта (аванс)

 • Від 10% вартості авто

Строк прийняття ПриватБанком рішення за заявою (після отримання всіх необхідних документів)

 • До 1-го банківського дня (крім пов’язаних з ПриватБанком осіб).

Строк дії рішення ПриватБанку

 • 60 днів.

Загальні витрати за угодою (уключаючи проценти за користування договором, комісії банку та інші витрати клієнта на додаткові та супутні послуги банку, кредитного посередника (за наявності)) та третіх осіб

 • За умови оформлення авто вартістю 700 000 грн, переплата становить приблизно 723 468 грн (за умови, внесення авансу в розмірі 10% та терміну фінансування - 84 місяця.)

Орієнтовна загальна вартість фінансування для клієнта за весь строк користування фінансовим лізингом (сума фінансування та загальні витрати за фінансовим лізингом)

 • За умови оформленого авто вартістю 700 000 грн, загальна вартість становить приблизно 1 353 468 грн (за умови, внесення авансу в розмірі - 10% , термін фінансування- 84 місяця.)

Лізингові платежі та порядок їх сплати

 • Щомісячно, згідно з графіком, та включають в себе:

платіж з відшкодування частини вартості  предмету лізингу у розмірі згідно з графіком лізингових платежів;

винагороду за отримане у лізинг майно в розмірі ____% річних суми залишку невідшкодованої частини вартості  предмета лізингу;

платежі з відшкодування витрат лізингодавця, пов’язаних зі страхуванням  предмету лізингу згідно з графіком лізингових платежів;

платежі з відшкодування інших можливих витрат, пов’язаних з виконанням цього Договору.

Можливі способи погашення                          

 • Термінал самообслуговування                     
 • Операційна каса
 • Система дистанційного обслуговування
 • Інші способи погашення.

Неустойка (штраф, пеня) за прострочення сплати платежів за фінансовий лізинг       

 • У випадку порушення зобов’язань щодо сплати винагород та відшкодування вартості  предмета лізингу, лізингоодержувач сплачує пеню в розмірі 0,15% суми простроченого платежу, але не менше 1 (однієї) гривні за кожен день прострочки.

Неустойка (штраф, пеня) за невиконання інших умов договору

 • За повернення ПриватБанком вилученого раніше  предмета лізингу у користування лізингоодержувача, лізингоодержувач сплачує Банку штраф за збереження  предмету лізингу: 36,00 грн. х  кількість днів знаходження  предмета лізингу у лізингодавця. Такий штраф сплачується в день погашення Заборгованості на підставі рахунку лізингодавця.

ПриватБанк має право

 • У визначених договором випадках вимагати дострокового погашення платежів за фінансовим лізингом та відшкодування збитків, завданих йому порушенням зобов'язання.
 • Унесення інформації до кредитного бюро / Кредитного реєстру Національного банку України та формування негативної кредитної історії, що може враховуватися ПриватБанком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому.

Клієнт має право до укладання договору

 • Отримати від ПриватБанку пояснення з метою оцінки договору з огляду на потреби та фінансовий стан клієнта.
 • Безкоштовне отримання на вимогу копії проекту договору в паперовому або електронному вигляді (за його вибором), крім випадків, коли ПриватБанк не бажає продовжувати процес укладення договору з клієнтом.
 • Звернення до ПриватБанку щодо ознайомлення з інформацією, на підставі якої здійснюється оцінка кредитоспроможності клієнта, уключаючи інформацію, що міститься в бюро кредитних історій / Кредитному реєстрі Національного банку України.

Клієнт має право після укладання договору

 • На відмову від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором).

 

Будь-яка інформація, що міститься на цьому сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких обставин не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта).

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: