Нові автомобілі в кредит і лізинг в Україні

Порівняйте пропозиції нових авто в кредит, лізинг і розстрочку від автосалонів і банків: 25+ марок машин, 80+ програм фінансування.

Часті питання щодо купівлі авто в кредит або лізинг

Що таке кредит і лізинг?

Автокредит — це гроші, які ви позичаєте в банку для того, щоби купити новий автомобіль, який стає заставою за цим кредитом.Лізинг авто (фінансовий лізинг) — це фінансова послуга, яку надає лізингова компанія або банк. Ви обираєте автомобіль, лізингова компанія або банк купує й передає його вам у користування. 

Чим відрізняється купівля машини в кредит від лізингу?

Коли ви купуєте автомобіль у кредит, ваше право власності реєструється на початку строку фінансування, у разі лізингу право власності на авто переходить до вас після сплати всіх лізингових платежів. Ваші права на автомобіль в обох випадках захищені законодавством України.

Чому щомісячний лізинговий платіж більший за платіж по кредиту?

Щомісячний платіж по кредиту включає суму погашення основної заборгованості та нарахованих відсотків. У лізинговий платіж також включено витрати на реєстрацію автомобіля, щорічне страхування тощо.

Яка процентна ставка за кредитом і за лізингом?

Відсоткові ставки залежать від обраної вами марки авто, валюти, розміру початкового внеску та строку фінансування. Для більшості марок існують спільні спеціальні програми імпортера автомобілів із банками й лізинговими компаніями з процентними ставками від 0,01%.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: