Renault

Порівняйте пропозиції Рено Duster, Logan, Sandero та інших моделей в кредит, лізинг і розстрочку від 22+ автосалонів і 6+ банків.

Знижки до 24 800 грн.
Renault Sandero
Renault Sandero
40 нових авто / від 309 600 грн.
Знижки до 34 900 грн.
Renault Duster
Renault Duster
189 нових авто / від 428 000 грн.
Знижки до 42 000 грн.
Renault Kadjar
Renault Kadjar
35 нових авто / від 533 400 грн.
Знижки до 151 600 грн.
Renault Koleos
Renault Koleos
6 нових авто / від 950 100 грн.
Знижки до 41 400 грн.
Renault Arkana
Renault Arkana
100 нових авто / від 491 899 грн.

Що таке кредит і лізинг на автомобілі Renault?

Кредит на  Рено — це гроші, які ви позичаєте в банку для того, щоби купити новий автомобіль Renault, який стає заставою за цим кредитом.Лізинг Рено (фінансовий лізинг) — це фінансова послуга, яку надає лізингова компанія або банк. Ви обираєте бажану модель машини, лізингова компанія або банк купує й передає її вам у користування.

Чим відрізняється купівля Рено в кредит від лізингу?

Коли ви купуєте Renault у кредит, ваше право власності реєструється на початку строку фінансування, у разі лізингу право власності на авто переходить до вас після сплати всіх лізингових платежів. Ваші права на автомобіль в обох випадках захищені законодавством України.

Чому щомісячний лізинговий платіж більший за платіж по кредиту?

Щомісячний платіж по кредиту включає суму погашення основної заборгованості та нарахованих відсотків. У лізинговий платіж також включено витрати на реєстрацію автомобіля Renault, щорічне страхування тощо.

Яка процентна ставка за кредитом і за лізингом на купівлю Рено?

Відсоткові ставки залежать від обраної програми, валюти, розміру початкового внеску та строку фінансування. При купівлі машини марки Renault можливо скористатися спеціальною програмою імпортера автомобілів із банками й лізинговими компаніями з процентною ставкою від 0,01%.

Чи можливо купити Renault в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить від 10-20 % від вартості автомобіля Рено й залежить від обраної вами програми фінансування.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: