Спеціальні пропозиції на автомобілі Citroen в Україні: грудень 2020

Спецпропозиції та акції

1 грудня 2020

Купуйте вигідно Citroen на AutoFinance. Усі акції, знижки і спецпропозиції автосалонів, банків і лізингових компаній України.

Купити Citroen (Сітроєн): акції, знижки і спецпропозиції

Спеціальні умови кредитування

Автомобілі марки Сітроєн надаються в кредит на спеціальних умовах програми «Citroen Financial Services», яку пропонує банк – партнер Креді Агріколь Банк*:

 • процентна ставка від 0,01 до 11,99% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
 • швидке рішення по автокредиту;
 • фіксована ставка на весь термін кредиту;
 • не має щомісячних комісій.

Вигідні умови пропонує Кредобанк за програмою «Kredo  PCU»**:

 • процентна ставка від 0,01 до 12,99% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
 • швидке рішення по кредиту;
 • не має щомісячних комісій.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Citroen і банків України >>

Спеціальні умови лізингу

Вигідні пропозиції на купівлю Citroen в лізинг для фізичних і юридичних осіб пропонують БЕСТ Лізинг, ОТП Лізинг (OTP Leasing), УЛФ Фінанс, Альфа - Лізинг:

 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • процентна ставка від 0,1% річних;
 • перший внесок - від 20% вартості автомобіля;
 • строк – до 7 років;
 • за умови авансу 40 - 50% можливе прийняття рішення без довідки про доходи для фізичних осіб і мінімальним пакетом для компаній;
 • рішення - за кілька годин;
 • валюта фінансування - гривня, долари США, євро.

Зв'язатися з менеджером: 050 146 14 94 або 067 533 70 05

Спеціальні умови розстрочки

ПриватБанк пропонує спеціальні умови на купівлю автомобілів Citroen за програмою «Сітроєн в розстрочку» (лізинг):

 • низькі процентні ставки - від 0,01% річних;
 • мінімум документів для клієнтів ПриватБанку;
 • безвідсоткова позика на страхування КАСКО на весь період угоди;
 • погашення зручними способами - через термінал, Приват24, додаток Privat24 або касу;
 • безкоштовний моніторинг за власним автомобілем.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів і салонів Citroen і ПриватБанку >>

 

Відповіді на часті питання щодо спецпропозицій на автомобілі Citroen (Сітроєн)

Чи є спеціальні умови купівлі Сітроєн в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості автомобіля й залежить від обраної вами програми фінансування.

Що таке розстрочка на купівлю Citroen від ПриватБанку?

Розстрочка – це фінансова послуга, яка оформлюється угодою у формі фінансового лізингу. Ви обираєте автомобіль, ПриватБанк купує й передає його вам у користування. Ви користуєтеся машиною і вносите регулярні платежі, одночасно «виплачуючи» вартість автомобіля. Після того, як буде виплачена повна вартість авто, Citroen переходить у вашу власність.

Як оформити заявку на купівлю Citroen в кредит за програмою «Citroen Financial Services»?

Вам потрібно зробити три прості кроки:

 • розглянути поточні пропозиції офіційних дилерів і салонів Citroen та обрати бажану модель;
 • вказати в калькуляторі розмір авансу, термін автокредиту й розрахувати щомісячний платіж. Вибрати програму «Peugeout Finance» від Креді Агріколь Банку;
 • оформити заявку онлайн.

Після оформлення онлайн-заявки з вами зв’яжеться менеджер, відповість на всі питання щодо купівлі обраної машини в кредит та погодить дату та час зустрічі в автосалоні.

Як подати заявку на купівлю Citroen в лізинг?

Зателефонуйте нам за номером 050 146 14 94 або 067 533 70 05 і отримайте комерційну пропозицію на фінансовий або оперативний лізинг від провідних лізингових компаній України.

 

* Ви можете отримати авто в кредит на таких умовах: максимальний строк – 84 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу автокредиту – від 1,99 %, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 25.5 % річних. Кредит надається на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує АТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ N99 від 12.10.2011. Реєстраційний N149 в Державному реєстрі банків.

**Ви можете отримати автомобіль в кредит на наступних умовах: максимальний строк – 84 місяці, максимальна сума – 4 000 000,00 грн., відсоткова ставка – від 0,001% річних (при строку кредитування на термін 12 місяців та першому внеску від 40% до 24 місяців та першому внеску від 60%) за методом “факт/360” (фактична кількість днів у місяці, але умовно в році 360 (триста шістдесят) днів))), комісія за видачу кредиту – 1,99% від суми кредиту, ануїтетна схема погашення кредиту. Орієнтовна реальна процентна ставка становить від 28,16% річних (при строку кредитування до 12 місяців, першому внеску 10% і сумі кредиту – 900000грн.) - до 55,9% річних (при строку кредитування до 48 місяців, першому внеску 60% і сумі кредиту – 400000грн.). Кредитує АТ «КРЕДОБАНК»: Ліцензія НБУ N 43 від 11.10.2011 року, запис N96 від 31 березня 1992 року в Державному реєстрі банків. Кредит надається на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умовикредитування.

*** Під знижкою мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни.

Будь-яка інформація, що міститься на цьому сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких обставин не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. Autofinance.ua не дає гарантій із приводу своєчасності, точності та повноти інформації на веб-сайті, а також із приводу безперешкодного доступу до нього в будь-який час. Технічні характеристики та пристрої для автомобілів, умови придбання автомобілів, ціни, спецпропозиції й комплектації автомобілів, зазначені на сайті, наведені для прикладу і можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: