Фінальний розпродаж Geely Emgrand 7 2018 року випуску

Акції та спецпропозиції

7 грудня 2018

Група компанія АІС, офіційний дистриб'ютор автомобілів Geely в Україні, оголошує про фінальну розпродажу Geely Emgrand 7 2018 року випуску. Тільки до кінця грудня ціни знижені на 25 000 грн. або на 7,7% *. Придбати один з найуспішніших на українському ринку седанів можна по безпрецедентно доступною ціною - 299 900 грн.

За час присутності на українському ринку автомобіль був удостоєний цілого ряду національних і міжнародних нагород, завоював довіру автовласників і по праву носить звання «народного автомобіля».

Geely Emgrand 7 2018 року випуску в facelift версії оснащується перевіреним надійним економічним атмосферних CVVT двигуном об'ємом 1.5 л. потужністю 106 к.с., який працює в парі з п'ятиступінчастою механічною коробкою передач. Силові агрегати, що встановлюються на новий Geely Emgrand 7 FL, відповідають екологічному стандарту Євро-5. Автомобіль оснащений системою безключового доступу з кнопкою запуску двигуна. Системи активної безпеки включають: ABS + EBD (система електронного розподілу гальмівних зусиль) і систему курсової стійкості (ESC).

При створенні Geely Emgrand 7 використовувалися новітні автомобільні розробки та технології. В процесі виробництва автомобіля використовуються лазерне зварювання, високоміцна сталь, заповнення швів і отворів воском, німецька автомобільна фарба на водній основі, що захищає автомобіль від корозії.

Купівля автомобіля можлива в кредит або лізинг (розстрочку) *:

Акційна пропозиція діє в дилерській мережі Geely c 07.12.2018 по 29.12.2018 р по всій території України.

* Під зниженням ціни мається на увазі різниця в прайс-листі від 09.11.2018г. і 07.12.2018г. Вказана ціна за одиницю товару за станом на 07.12.2018 р Ціни можуть бути змінені в залежності від зміни обмінного курсу валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики виробника. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

** Послуги кредитування і лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ і Держфінпослуг.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: