Спецпропозиції на автомобілі Haval в Україні: грудень 2020

Акції та спецпропозиції

16 грудня 2020

Купуйте вигідно Haval на AutoFinance. Усі акції, знижки і спецпропозиції автосалонів, банків і лізингових компаній України.

Купити Haval: акції і знижки автосалонів

Спеціальні умови кредитування Haval

Автомобілі марки Хавал надаються в кредит за спеціальною програмою «Haval Finance», яку пропонує банк – партнер «Ощадбанк»:

  • процентна ставка від 0,01 до 11,99% річних;
  • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
  • швидке рішення по автокредиту;
  • фіксована ставка на весь термін кредиту;
  • не має щомісячних комісій.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Haval і банків України >>

Відповіді на часті питання щодо спецпропозицій на автомобілі Haval

Чи є спеціальні умови купівлі Хавал в кредит і лізинг без початкового внеску?

Ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості авто й залежить від обраної вами програми фінансування. Деякі лізингові компанії пропонують програми без надання довідки про доходи, у такому разі мінімальний аванс становить 40-50 %.

Як оформити заявку на купівлю Хавал в кредит за програмою «Haval Finance»?

Заявку можна оформити на сайті AutoFinance онлайн в чотири простих кроки:

Крок 1. Виберіть бажану модель Haval із поточних пропозицій офіційних дилерів, скористайтеся зручним фільтром і підберіть авто за бажаними параметрами.

Крок 2. Виберіть послугу «Кредит» і вкажіть у калькуляторі розмір авансу, бажаний термін і розрахуйте щомісячний платіж.

Крок 3. Виберіть програму «Ощадбанку» «Haval Finance».

Крок 4. Оформіть заявку онлайн.

Після оформлення онлайн-заявки з вами зв’яжеться менеджер, наддасть відповіді на всі питання щодо купівлі обраної машини в кредит та погодить дату та час зустрічі в автосалоні.

Як подати заявку на купівлю Haval в лізинг?

Зателефонуйте нам за номером 050 146 14 94 або 067 533 70 05 і отримайте комерційну пропозицію на фінансовий або оперативний лізинг від провідних лізингових компаній України.

 

Будь-яка інформація, що міститься на цьому сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких обставин не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. AutoFinance не дає гарантій із приводу своєчасності, точності та повноти інформації на веб-сайті, а також із приводу безперешкодного доступу до нього в будь-який час. Технічні характеристики та пристрої для машини, умови придбання, ціни, спецпропозиції й комплектації автомобілів, зазначені на сайті, наведені для прикладу і можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: