Спеціальні пропозиції на автомобілі Land Rover | листопад 2020

Акції та спецпропозиції

13 листопада 2020

Бажаєте вигідно купити Land Rover? Усі акції та знижки офіційних салонів і дилерів. Спеціальні умови Ленд Ровер в кредит, лізинг і розстрочку.

Купити Land Rover: акції і знижки

Спеціальні умови кредитування

Автомобілі марки Land Rover надаються в кредит на спеціальних умовах програм «Land Rover Finance» і «Winner Finance», які пропонують банки – партнери

Креді Агріколь Банк*

 • процентна ставка: 0,01% - 11,99% річних;
 • перший внесок - від 15% вартості автомобіля;
 • швидке рішення по кредиту
 • без нотаріального посвідчення договорів - заощаджуйте до 5 000 грн.

Укргазбанк **

 • процентна ставка: 0,01% - 10,69% річних;
 • перший внесок - від 20% вартості автомобіля;

Ощадбанк***

 • процентна ставка: 0,01% - 11,99% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Land Rover і банків України >>

Спеціальні умови лізингу

Вигідні пропозиції на купівлю Land Rover від лізингової компанії «Віннер Лізинг» за спеціальною програмою «Land Rover Лізинг»:

 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • процентна ставка від 0,1%;
 • перший внесок - від 20% вартості автомобіля.

Зв'язатися з менеджером: 050 146 14 94 або 067 533 70 05

Відповіді на часті питання щодо спецпропозицій на автомобілі Land Rover (Ленд Ровер)

Чи є спеціальні умови купівлі Land Rover в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості автомобіля й залежить від обраної вами програми фінансування. Деякі лізингові компанії пропонують програми без надання довідки про доходи, у такому разі мінімальний аванс становить 40-50 %.

Як оформити заявку на купівлю Land Rover в кредит за програмами «Land Rover Finance» і «Winner Finance»?

Вам потрібно зробити три прості кроки:

 • розглянути поточні пропозиції офіційних дилерів і салонів Land Rover та обрати бажану модель;
 • вказати в калькуляторі розмір авансу, термін кредиту й розрахувати щомісячний платіж. Порівняти умови програми «Land Rover Finance» і «Winner Finance» від Креді Агріколь Банку, Укргазбанку і Ощадбанку;
 • оформити заявку онлайн.

Після оформлення онлайн-заявки з вами зв’яжеться менеджер, дасть відповіді на всі питання щодо купівлі обраної машини в кредит та погодить дату та час зустрічі в автосалоні.

Як подати заявку на купівлю Land Rover в лізинг і розстрочку?

Зателефонуйте нам за номером 050 146 14 94 або 067 533 70 05 і отримайте комерційну пропозицію на фінансовий або оперативний лізинг від провідних лізингових компаній України або в розстрочку від ПриватБанку.

 

*Ви можете отримати авто в кредит на таких умовах: максимальний строк – 84 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – від 2,99 %, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 28,93 % річних. Кредит надається на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує АТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ N99 від 12.10.2011. Реєстраційний N149 в Державному реєстрі банків.

** Максимальний термін кредитування - 84 місяці, максимальна сума кредитування – 1 500 000 грн. (сума кредиту, більша 1 500 000 грн., погоджується індивідуально). Реальна річна відсоткова ставка включаючи платежі за додаткові і супутні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту при вартості автомобіля 700 000 грн., строку кредитуванні 24 місяці та власному внеску 30%, схема погашення ануїтет становить 28,9%. Реальна річна відсоткова ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування. АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ N123 від 06.10.2011 року.

*** Реальна річна процентна ставка: від 21,18% річних (розрахована виходячи з процентної ставки 11,99%, строку кредитування 84 місяці, аванс 10%, стандартний графік погашення, з врахуванням платежів за додаткові та супутні послуги третіх осіб (нотаріус, страхування тощо), обов'язкові для укладення договору/отримання кредиту).

 

Будь-яка інформація, що міститься на цьому сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких обставин не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. Autofinance.ua не дає гарантій із приводу своєчасності, точності та повноти інформації на веб-сайті, а також із приводу безперешкодного доступу до нього в будь-який час. Технічні характеристики та пристрої для автомобілів, умови придбання автомобілів, ціни, спецпропозиції й комплектації автомобілів, зазначені на сайті, наведені для прикладу і можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: