Спеціальні пропозиції на автомобілі Mazda | листопад 2020

Акції та спецпропозиції

2 листопада 2020

Бажаєте вигідно купити Мазда? Усі акції та знижки офіційних салонів і дилерів. Спеціальні умови Мазда в кредит, лізинг і розстрочку.

Купити Mazda (Мазда): акції, знижки і спецпропозиції

Акції і знижки

У листопаді Мазда пропонує знижки на лімітований склад окремих моделей легкових автомобілів і кросоверів в Україні 2020 року випуску:

Спеціальні умови кредитування

Автомобілі марки Мазда надаються в кредит на спеціальних умовах програми Mazda Finance, які пропонують банки – партнери Креді Агріколь Банк і Ощадбанк:

 • процентна ставка від 0,01% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
 • швидке рішення по кредиту;
 • без нотаріального посвідчення договорів – заощаджуйте до 5 000 грн;
 • фіксована ставка на весь термін кредиту;
 • не має щомісячних комісій.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Мазда і банків України >>

Спеціальні умови лізингу і розстрочки

Вигідні пропозиції на купівлю Мазда в лізинг і розстрочку для фізичних і юридичних осіб від ПриватБанку, ULF Finance (УЛФ Фінанс), OTP Leasing, Альфа-Лізинг, Бест Лізинг:

 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • процентна ставка від 0,1%;
 • перший внесок - від 20% вартості автомобіля;
 • за умови авансу 40 - 50% можливе прийняття рішення без довідки про доходи для фізичних осіб і мінімальним пакетом для компаній;
 • рішення - за кілька годин;
 • валюта фінансування - гривня, долари США, євро.

Зв'язатися з менеджером: 050 146 14 94 або 067 533 70 05

 

Відповіді на часті питання щодо спецпропозицій на автомобілі Mazda (Мазда)

Чи є спеціальні умови купівлі Мазда в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості автомобіля й залежить від обраної вами програми фінансування. Деякі лізингові компанії пропонують програми без надання довідки про доходи, у такому разі мінімальний аванс становить 40-50 %.

Що таке розстрочка на купівлю Мазда від ПриватБанку?

Розстрочка – це фінансова послуга, яка оформлюється угодою у формі фінансового лізингу. Ви обираєте автомобіль, ПриватБанк купує й передає його вам у користування. Ви користуєтеся машиною і вносите регулярні платежі, одночасно «виплачуючи» вартість автомобіля. Після того, як буде виплачена повна вартість авто, Мазда переходить у вашу власність.

Як оформити заявку на купівлю Мазда в кредит за програмою Mazda Finance?

Вам потрібно зробити три прості кроки:

 • розглянути поточні пропозиції 20+ офіційних дилерів і салонів Мазда та обрати бажану модель;
 • вказати в калькуляторі розмір авансу, термін кредиту й розрахувати щомісячний платіж. Порівняти умови програми Mazda Finance від Креді Агріколь Банку і Ощадбанку;
 • оформити заявку онлайн.

Після оформлення онлайн-заявки з вами зв’яжеться менеджер, дасть відповіді на всі питання щодо купівлі обраної машини в кредит та погодить дату та час зустрічі в автосалоні.

Як подати заявку на купівлю Мазда в лізинг?

Зателефонуйте нам за номером 050 146 14 94 або 067 533 70 05 і отримайте комерційну пропозицію на фінансовий або оперативний лізинг від провідних лізингових компаній України.

 

* Під знижкою мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни.

**Ви можете отримати авто в кредит на таких умовах: максимальний строк – 84 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – від 0,99 %, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 34.01 % річних. Кредит надається на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує АТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ N99 від 12.10.2011. Реєстраційний N149 в Державному реєстрі банків.

Будь-яка інформація, що міститься на цьому сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких обставин не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. Autofinance.ua не дає гарантій із приводу своєчасності, точності та повноти інформації на веб-сайті, а також із приводу безперешкодного доступу до нього в будь-який час. Технічні характеристики та пристрої для автомобілів, умови придбання автомобілів, ціни, спецпропозиції й комплектації автомобілів, зазначені на сайті, наведені для прикладу і

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: