Спеціальні пропозиції на автомобілі Opel: листопад 2020

Акції та спецпропозиції

22 листопада 2020

Бажаєте вигідно купити Opel? Усі акції та знижки офіційних салонів і дилерів. Спеціальні умови Opel в кредит, лізинг і розстрочку.

Купити Opel: акції і знижки автосалонів

Спеціальні умови кредиту на Opel

Автомобілі марки Opel надаються в кредит на спеціальних умовах програми «Opel Finance», яку пропонують банки – партнери

Креді Агріколь Банк*:

 • процентна ставка від 0,01 до 11,99% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
 • швидке рішення по автокредиту;
 • фіксована ставка на весь термін кредиту;
 • не має щомісячних комісій.

Кредобанк**:

 • процентна ставка від 0,01 до 12,99% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
 • швидке рішення по кредиту;
 • не має щомісячних комісій.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Opel і банків України >>

Спеціальні умови лізингу Opel

Вигідні пропозиції на купівлю Opel в лізинг для фізичних і юридичних осіб пропонують ULF Finance (УЛФ Фінанс) і Альфа-Лізинг:

 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • процентна ставка від 0,1%;
 • перший внесок - від 20% вартості автомобіля;
 • за умови авансу 40 - 50% можливе прийняття рішення без довідки про доходи для фізичних осіб і мінімальним пакетом для компаній;
 • рішення - за кілька годин;
 • валюта фінансування - гривня, долари США, євро.

Зв'язатися з менеджером: 050 146 14 94 або 067 533 70 05

Спеціальні умови розстрочки на Opel

ПриватБанк пропонує спеціальні умови на купівлю автомобілів Opel за програмою «Opel в розстрочку» (лізинг):

 • низькі процентні ставки - від 0,01% річних;
 • мінімум документів для клієнтів ПриватБанку;
 • безвідсоткова позика на страхування КАСКО на весь період угоди;
 • погашення зручними способами - через термінал, Приват24, додаток Privat24 або касу;
 • безкоштовний моніторинг за власним автомобілем.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів і салонів Opel і ПриватБанку >>

Відповіді на часті питання щодо спецпропозицій на автомобілі Opel (Опель)

Чи є спеціальні умови купівлі Opel в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості автомобіля й залежить від обраної вами програми фінансування.

Що таке розстрочка на купівлю Opel від ПриватБанку?

Розстрочка – це фінансова послуга, яка оформлюється угодою у формі фінансового лізингу. Ви обираєте автомобіль, ПриватБанк купує й передає його вам у користування. Ви користуєтеся машиною і вносите регулярні платежі, одночасно «виплачуючи» вартість автомобіля. Після того, як буде виплачена повна вартість авто, Opel переходить у вашу власність.

Як оформити заявку на купівлю Опель в кредит за програмою «Opel Finance»?

Вам потрібно зробити три прості кроки:

 • розглянути поточні пропозиції офіційних дилерів і салонів Opel та обрати бажану модель;
 • вказати в калькуляторі розмір авансу, термін автокредиту й розрахувати щомісячний платіж. Вибрати програму «Opel Finance» від Креді Агріколь Банку і Кредобанку;
 • оформити заявку онлайн.

Після оформлення онлайн-заявки з вами зв’яжеться менеджер, відповість на всі питання щодо купівлі обраної машини в кредит та погодить дату та час зустрічі в автосалоні.

Як подати заявку на купівлю Opel в лізинг?

Зателефонуйте нам за номером 050 146 14 94 або 067 533 70 05 і отримайте комерційну пропозицію на фінансовий або оперативний лізинг від провідних лізингових компаній України.

 

* Ви можете отримати авто в кредит на таких умовах: максимальний строк – 84 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу автокредиту – від 1,99 %, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна відсоткова ставка становить від 25,46 % річних (розрахована, виходячи із строку кредитування 12 місяців за процентною ставкою 0,01%, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО — 6%, страхування життя — 1,99% від суми кредитування, разова комісія за видачу кредиту — 1,99% від суми фінансування, вартість авто — 800 000 грн) до 25,88% річних (розрахована, виходячи із строку кредитування 36 місяців за процентною ставкою 0,01%, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО — 6%, страхування життя — 2,99% від суми кредитування, разова комісія за видачу — 2,99% від суми фінансування, вартість авто — 800 000 грн). Фактичне значення реальної річної процентної ставки залежатиме від індивідуальних умов кредитування (суми фінансування, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує АТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ N99 від 12.10.2011. Реєстраційний N149 в Державному реєстрі банків.

** Ви можете отримати автомобіль в кредит на таких умовах: максимальний строк — 84 місяці, максимальна сума — 4 000 000 грн, відсоткова ставка — від 0,001% річних (при строку кредитування на термін 12 місяців та першому внеску від 40% до 24 місяців та першому внеску від 60%) за методом «факт/360» (фактична кількість днів у місяці, але умовно в році 360 (триста шістдесят) днів))), комісія за видачу — від 0,99% від суми кредиту, ануїтетна схема погашення кредиту. Орієнтовна реальна процентна ставка становить від 29,33% річних (при строку кредитування до 84 місяців, першому внеску 10% і сумі кредиту — 900000 грн.) — до 64,32% річних (при строку кредитування до 12 місяців, першому внеску 60% і сумі кредиту — 400 000грн.). Кредитує АТ «КРЕДОБАНК»: Ліцензія НБУ N 43 від 11.10.2011 року, запис N 96 від 31 березня 1992 року в Державному реєстрі банків. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення ООС. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.

Будь-яка інформація, що міститься на цьому сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких обставин не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. Autofinance.ua не дає гарантій із приводу своєчасності, точності та повноти інформації на веб-сайті, а також із приводу безперешкодного доступу до нього в будь-який час. Технічні характеристики та пристрої для автомобілів, умови придбання автомобілів, ціни, спецпропозиції й комплектації автомобілів, зазначені на сайті, наведені для прикладу і можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: