Спецпропозиції на автомобілі Opel в Україні: травень 2021

Спецпропозиції та акції

2 травня 2021

Купуйте вигідно Opel: усі акції, знижки і спецпропозиції офіційних автосалонів і дилерів Опель, банків і лізингових компаній України.

Акції і знижки на автомобілі Opel в Україні

Спеціальні умови кредитування Opel

Автомобілі марки Opel надаються в кредит за спеціальною програмою, яку пропонують банки – партнери:

програма «Opel Finance» від Креді Агріколь Банк:

 • процентна ставка від 0,01 до 11,79% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
 • не має щомісячних комісій;
 • детальні умови програми.

 

програма «Opel Finance» від Кредобанк:

 • процентна ставка від 0,01 до 10,99% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
 • швидке рішення по кредиту.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Opel і банків України >>

 

Спеціальні умови лізингу Opel

Вигідні пропозиції на купівлю Opel в лізинг пропонують провідні лізингові компанії України:

програма «Оpel в лізинг» від «ОТП Лізинг»:

 • для юридичних осіб і ФОП;
 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • низькі процентні ставки - від 0,1%;
 • знижки на автомобілі в залежності від моделі до 4%.
 • детальні умови програми.

 

програма «Оpel в лізинг» від «Альфа-Лізинг»:

 

програма «Оpel в лізинг» від «Бест Лізинг»:

 • для фізичних, юридичних осіб і ФОП;
 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • процентна ставка в гривні від 0,1%;
 • за умови авансу від 30% можливе фінансування без фінансових документів:
 • детальні умови програми.

 

програма «Оpel в лізинг» від «УЛФ Фінанс»:

 • для юридичних осіб, ФОП і фізичних осіб;
 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • процентна ставка від 0,1%;
 • авансовий платіж від 20%.

 

Спеціальні умови розстрочки на Оpel

програма «Оpel у розстрочку» від Приватбанку :

 • для фізичних осіб;
 • низькі процентні ставки - від 0,01% річних;
 • мінімум документів для клієнтів ПриватБанку;
 • безвідсоткова позика на страхування КАСКО на весь період угоди;
 • детальні умови програми.

 

Відповіді на часті питання клієнтів

Чи є спеціальні умови купівлі Опель в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості авто й залежить від обраної вами програми фінансування.

 

Як оформити заявку на купівлю Опель в кредит за програмою «Оpel Finance» або «Оpel у розстрочку»?

Заявку можна оформити онлайн на сайті AutoFinance в чотири простих кроки:

Крок 1. Виберіть бажану модель Опель із поточних пропозицій офіційних дилерів, скористайтеся зручним фільтром і підберіть авто за бажаними параметрами.

Крок 2. Виберіть послугу «Кредит» і вкажіть у калькуляторі розмір авансу, бажаний термін і розрахуйте щомісячний платіж.

Крок 3. Виберіть програму «Оpel Finance» або «Оpel в розстрочку».

Крок 4. Оформіть заявку онлайн.

З Вами зв'яжеться менеджер і відповість на всі питання щодо купівлі обраного авто.

Подивитися пропозиції офіційних дилерів Опель і банків України >>

 

Як подати заявку на купівлю Опель в лізинг?

Оформити заявку можна онлайн на сайті AutoFinance. Після отримання заявки менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі питання з купівлі машини, уточнить параметри угоди і надасть вигідну пропозицію зручним для вас способом (WhatsApp, Viber, Telegram або електронна пошта).

 

Онлайн-заявка на лізинг Opel

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 Цей документ визначає Політику  конфіденційності в забезпеченні безпеки персональних даних, їх збору, обробки і діє по відношенню до всіх персональних даних, які обробляються Власником Сайту в процесі своєї діяльності. Будь ласка, ознайомтеся з викладеними далі умовами Політики конфіденційності (далі - Умови)

Власник Сайту поважає Ваше право на недоторканність приватного життя і конфіденційність Ваших персональних даних, отриманих в результаті користування цим Сайтом, і вживає всіх заходів, необхідних для збереження їх конфіденційності і безпеки, в тому числі використовуючи загальноприйняті стандарти технологічної та операційної захисту від можливої ​​втрати, неналежного використання , зміни або знищення.

З огляду на особливості і загрози в інформаційному просторі, Власник Сайту все ж не може гарантувати абсолютного захисту ваших даних, але зробить все можливе, щоб Ваші персональні дані були максимально захищені.

Власник Сайту забезпечує конфіденційність і безпеку персональних даних при їх обробці в відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», інших законодавчих актів України та умов, викладених далі.

Якщо Ви не погоджуєтеся із викладеними умовами Політики конфіденційності, Ви зобов’язуєтеся припинити користування цим Сайтом.

При оформленні заявки на Сайті, а також заповнення різних електронних форм, розміщених на Сайті, суб'єкт персональних даних гарантує, що вони є достовірними і належать саме йому.
Якщо Ви продовжуєтеся користуватися цим Сайтом та здійснюєте реєстрацію на Сайті чи створюєте заявку або заповнюєте різні електронні форми, розміщені на Сайті ви:

 • безумовно, повністю та без будь-яких змін приймаєте ці Умови;
 • повідомлені, що на цьому Сайті може відбуватися збір Ваших персональних даних та їх обробка за допомогою технічних можливостей Власника Сайту;
 • надаєте згоду на збір та обробку усіх наданих Вами персональних даних з метою, вказаною у цих Умовах;
 • надаєте згоду на передачу персональних даних третім особам з метою надання послуг, які Ви замовили на Сайті;
 • надаєте Вашу згоду на збір та зберігання ваших персональних даних без обмеження терміну дії, до тих пір поки Ви не звернетеся з вимогою або побажанням щодо припинення обробки своїх персональних даних та/ або їх знищення, або до моменту припинення відносин за ініціативи Власника Сайту чи інших підстав відповідно до вимог законодавства.

Передача ваших даних третім особам

Використовуючи цей Сайт та створюючи заявку, а також заповнюючи різні електронні форми, розміщені на Сайті, ви погоджуєтеся з тим, що Ваші дані можуть передаватися третім особам лише з метою належного надання обраних Вами послуг.
Власник Сайту може передавати ваші дані:

 • дилерам з продажу транспортних засобів і діловим партнерам (фінансовим та банківським установам)  для подальшого виконання послуг, які Ви замовили на Сайті. Дилери та наші ділові партнери можуть зв’язатися з Вами з метою отримання додаткової інформації щодо вас та надання додаткових консультацій. Будь ласка, зверніть увагу на те, що ми не здійснюємо нагляд за їх Політикою конфіденційності.
 • веб-Сайтам, які містять посилання на наш Сайт. Якщо Ви потрапили на наш Сайт з іншого Сайту, ми надамо певну інформацію про Вас тим Сайтам, які забезпечили посилання на нас. Ми не обмежуємо використання вашої конфіденційної інформації такими веб-Сайтами та рекомендуємо Вам самостійно ознайомитися із Політикою захисту персональних даних тих Сайтів, з яких Ви перейшли на наш Сайт;
 • посадовим особам, працівникам, представникам та агентам Власника Сайту.

Автоматизований збір даних

Звертаємо Вашу увагу на те, що з метою поліпшення якості надання послуг деяка інформація не особистого характеру може бути зібрана автоматично під час використання вами Сайту.

Якщо Ви використовуєте соціальні мережі для авторизації на Сайті, ми можемо отримувати Ваші дані та уподобання з таких соціальних мереж відповідно до правил надання інформації цими провайдерами послуг та налаштованих Вами умов Політики конфіденційності. За допомогою сервісів Google, ми можемо збирати інформацію для аналізу Вашої поведінки на Сайті та переваг у виборі Послуг. Збір та обробка ваших даних за допомогою таких сервісів відбувається з дотримання цих Умов та умов конфіденційності Google.

Користувач інформується про те, що Сайт використовує кукі (Cookies). Вони являють собою невеликі файли, які відправляються на пристрій користувача (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон і ін.), щоб полегшити навігацію по Сайту і вести статистику. Користувач може відключити кукі (Cookies), вибравши цей пункт в налаштуваннях свого браузера.

Внесення змін

Власник Сайту зберігає за собою право періодично вносити зміни та доповнення до цих умов та положень залежно від необхідності та публікуватиме зміни на цьому Сайті. Власник Сайту не має зобов’язань повідомляти Вас про внесення змін до цієї Політики, окрім як публікувати їх на цьому Сайті. Зміни починають діяти з дати публікації. Ви зобов’язуєтесь самостійно та регулярно перевіряти оновлення цієї Політики конфіденційності.

Ви усвідомлюєте та погоджуєтеся, що Ваше явне прийняття цієї Політики конфіденційності.  та/або використання цього Сайту після дати публікації змін означитиме Вашу повну та безумовну згоду зі зміненою Політикою конфіденційності.  Якщо Ви не приймаєте змінені умови Політикою конфіденційності, Ви зобов’язуєтеся припинити користування цим Сайтом.

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Вищенаведена інформація носить виключно довідковий характер і не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Дилери, автосалони, банки і лізингові компанії мають право вносити зміни щодо розміру знижок, умов акцій, автокредиту і лізингу на власний розсуд. Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. AutoFinance прагне (але не може гарантувати) надавати своїм клієнтам своєчасну, точну й повну інформацію на сайті, а також безперешкодний доступ до неї в будь-який час.

 

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: