Спецпропозиції на автомобілі Renault в Україні: серпень 2021

Спецпропозиції та акції

19 серпня 2021

Купуйте вигідно Renault на AutoFinance. Усі акції, знижки і спецпропозиції автосалонів Рено, банків і лізингових компаній України.

Акції і знижки на автомобілі Renault в Україні

Знижки й акції на автомобілі Renault

В офіційних дилерів Рено діють знижки на всі легкові автомобілі і кросовери в розмірі 30 000 - 75 000 грн в залежності від моделі при купівлі машини в кредит.

Отримати персональну пропозицію від офіційного автосалону Renault в Україні >>  

 

Спеціальна програма кредитування Renault

Офіційні автосалони пропонують автомобілі марки Рено в кредит за спеціальною програмою «Renault Бонус» від «Креді Агріколь Банк»:

 • з вигодою 30 000 - 75 000 грн на всі модифікації і комплектації авто:

      знижка 30 000 грн на Sandero, Logan, Sandero Stepway, Dokker, Logan MCV;

      знижка 40 000 грн на Duster, Lodgy;

      знижка 50 000 грн на Arkana;

      знижка 60 000 грн на Koleos;

      знижка 70 000 грн на Megane Sedan, Kadjar;

      знижка 75 000 грн на Kangoo ZE.

 • ставка в гривні не змінюється протягом терміну дії кредитного договору;
 • перший внесок - від 10% вартості машини;
 • не має щомісячних комісій;
 • детальні умови програми.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Рено і банків України >>

 

Спеціальні програми лізингу Renault

Вигідні пропозиції на купівлю Рено в лізинг для фізичних і юридичних осіб пропонують лізингові компанії:

партнерська програма «Renault Лізинг» від «ОТП Лізинг» і RCI Financial Services для юридичних осіб і ФОП

 

програма «Renault в лізинг» від «Альфа-Лізинг» для юридичних осіб і ФОП

 

програма «Renault в лізинг» від «Бест Лізинг» фізичних, юридичних осіб і ФОП

 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • процентна ставка в гривні від 0,1%;
 • авансовий платіж від 15%;
 • за умови авансу від 30% можливе фінансування без фінансових документів;
 • детальні умови програми.

 

партнерська програма «Renault Лізинг» від «УЛФ Фінанс» і RCI Financial Services для фізичних, юридичних осіб і ФОП

фінансовий або оперативний лізинг;
процентна ставка від 0,1%;
авансовий платіж від 20%;
швидке рішення – з авансом 35%.

 

Спеціальні умови розстрочки на Renault

ПриватБанк пропонує спеціальні умови купівлі машин марки Рено за програмою «Renault у розстрочку»:

 • низькі процентні ставки - від 0,01% річних;
 • мінімум документів для клієнтів ПриватБанку;
 • безвідсоткова позика на страхування КАСКО на весь період угоди;
 • безкоштовний моніторинг за власним автомобілем;
 • детальні умови програми.

 

Відповіді на часті питання

Чи є спеціальні умови купівлі Рено в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості авто й залежить від обраної вами програми фінансування.

 

Як оформити заявку на купівлю Рено в кредит за програмою «Renault Бонус» або «Renault у розстрочку»?

Заявку можна оформити на сайті AutoFinance онлайн в чотири простих кроки:

Крок 1. Виберіть бажану модель Рено із поточних пропозицій офіційних дилерів, скористайтеся зручним фільтром і підберіть авто за бажаними параметрами.

Крок 2. Виберіть послугу «Кредит» і вкажіть у калькуляторі розмір авансу, бажаний термін і розрахуйте щомісячний платіж.

Крок 3. Виберіть програму «Renault Бонус» або «Renault в розстрочку».

Крок 4. Оформіть заявку онлайн.

З Вами зв'яжеться менеджер і відповість на всі питання щодо купівлі обраного авто. У разі необхідності уточнить параметри фінансування й надасть вигідну пропозицію в зручний для вас спосіб (WhatsApp, Viber, Telegram або електронною поштою).

Подивитися пропозиції офіційних дилерів Рено і банків України >>

 

Як подати заявку на купівлю Рено в лізинг?

Оформити заявку можна онлайн на сайті AutoFinance. Після отримання заявки менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі питання з купівлі машини, уточнить параметри угоди і надасть вигідну пропозицію зручним для вас способом (WhatsApp, Viber, Telegram або електронна пошта).

 

Онлайн-заявка на лізинг Renault

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 Цей документ визначає Політику  конфіденційності в забезпеченні безпеки персональних даних, їх збору, обробки і діє по відношенню до всіх персональних даних, які обробляються Власником Сайту в процесі своєї діяльності. Будь ласка, ознайомтеся з викладеними далі умовами Політики конфіденційності (далі - Умови)

Власник Сайту поважає Ваше право на недоторканність приватного життя і конфіденційність Ваших персональних даних, отриманих в результаті користування цим Сайтом, і вживає всіх заходів, необхідних для збереження їх конфіденційності і безпеки, в тому числі використовуючи загальноприйняті стандарти технологічної та операційної захисту від можливої ​​втрати, неналежного використання , зміни або знищення.

З огляду на особливості і загрози в інформаційному просторі, Власник Сайту все ж не може гарантувати абсолютного захисту ваших даних, але зробить все можливе, щоб Ваші персональні дані були максимально захищені.

Власник Сайту забезпечує конфіденційність і безпеку персональних даних при їх обробці в відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», інших законодавчих актів України та умов, викладених далі.

Якщо Ви не погоджуєтеся із викладеними умовами Політики конфіденційності, Ви зобов’язуєтеся припинити користування цим Сайтом.

При оформленні заявки на Сайті, а також заповнення різних електронних форм, розміщених на Сайті, суб'єкт персональних даних гарантує, що вони є достовірними і належать саме йому.
Якщо Ви продовжуєтеся користуватися цим Сайтом та здійснюєте реєстрацію на Сайті чи створюєте заявку або заповнюєте різні електронні форми, розміщені на Сайті ви:

 • безумовно, повністю та без будь-яких змін приймаєте ці Умови;
 • повідомлені, що на цьому Сайті може відбуватися збір Ваших персональних даних та їх обробка за допомогою технічних можливостей Власника Сайту;
 • надаєте згоду на збір та обробку усіх наданих Вами персональних даних з метою, вказаною у цих Умовах;
 • надаєте згоду на передачу персональних даних третім особам з метою надання послуг, які Ви замовили на Сайті;
 • надаєте Вашу згоду на збір та зберігання ваших персональних даних без обмеження терміну дії, до тих пір поки Ви не звернетеся з вимогою або побажанням щодо припинення обробки своїх персональних даних та/ або їх знищення, або до моменту припинення відносин за ініціативи Власника Сайту чи інших підстав відповідно до вимог законодавства.

Передача ваших даних третім особам

Використовуючи цей Сайт та створюючи заявку, а також заповнюючи різні електронні форми, розміщені на Сайті, ви погоджуєтеся з тим, що Ваші дані можуть передаватися третім особам лише з метою належного надання обраних Вами послуг.
Власник Сайту може передавати ваші дані:

 • дилерам з продажу транспортних засобів і діловим партнерам (фінансовим та банківським установам)  для подальшого виконання послуг, які Ви замовили на Сайті. Дилери та наші ділові партнери можуть зв’язатися з Вами з метою отримання додаткової інформації щодо вас та надання додаткових консультацій. Будь ласка, зверніть увагу на те, що ми не здійснюємо нагляд за їх Політикою конфіденційності.
 • веб-Сайтам, які містять посилання на наш Сайт. Якщо Ви потрапили на наш Сайт з іншого Сайту, ми надамо певну інформацію про Вас тим Сайтам, які забезпечили посилання на нас. Ми не обмежуємо використання вашої конфіденційної інформації такими веб-Сайтами та рекомендуємо Вам самостійно ознайомитися із Політикою захисту персональних даних тих Сайтів, з яких Ви перейшли на наш Сайт;
 • посадовим особам, працівникам, представникам та агентам Власника Сайту.

Автоматизований збір даних

Звертаємо Вашу увагу на те, що з метою поліпшення якості надання послуг деяка інформація не особистого характеру може бути зібрана автоматично під час використання вами Сайту.

Якщо Ви використовуєте соціальні мережі для авторизації на Сайті, ми можемо отримувати Ваші дані та уподобання з таких соціальних мереж відповідно до правил надання інформації цими провайдерами послуг та налаштованих Вами умов Політики конфіденційності. За допомогою сервісів Google, ми можемо збирати інформацію для аналізу Вашої поведінки на Сайті та переваг у виборі Послуг. Збір та обробка ваших даних за допомогою таких сервісів відбувається з дотримання цих Умов та умов конфіденційності Google.

Користувач інформується про те, що Сайт використовує кукі (Cookies). Вони являють собою невеликі файли, які відправляються на пристрій користувача (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон і ін.), щоб полегшити навігацію по Сайту і вести статистику. Користувач може відключити кукі (Cookies), вибравши цей пункт в налаштуваннях свого браузера.

Внесення змін

Власник Сайту зберігає за собою право періодично вносити зміни та доповнення до цих умов та положень залежно від необхідності та публікуватиме зміни на цьому Сайті. Власник Сайту не має зобов’язань повідомляти Вас про внесення змін до цієї Політики, окрім як публікувати їх на цьому Сайті. Зміни починають діяти з дати публікації. Ви зобов’язуєтесь самостійно та регулярно перевіряти оновлення цієї Політики конфіденційності.

Ви усвідомлюєте та погоджуєтеся, що Ваше явне прийняття цієї Політики конфіденційності.  та/або використання цього Сайту після дати публікації змін означитиме Вашу повну та безумовну згоду зі зміненою Політикою конфіденційності.  Якщо Ви не приймаєте змінені умови Політикою конфіденційності, Ви зобов’язуєтеся припинити користування цим Сайтом.

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Вищенаведена інформація носить виключно довідковий характер і не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Дилери, автосалони, банки і лізингові компанії мають право вносити зміни щодо розміру знижок, умов акцій, автокредиту і лізингу на власний розсуд. Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. AutoFinance прагне (але не може гарантувати) надавати своїм клієнтам своєчасну, точну й повну інформацію на сайті, а також безперешкодний доступ до неї в будь-який час.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: