Спеціальні пропозиції на автомобілі Suzuki в Україні: травень 2021

Спецпропозиції та акції

2 травня 2021

Купуйте вигідно Suzuki на AutoFinance. Усі акції, знижки і спецпропозиції автосалонів, банків і лізингових компаній України.

Купити Сітроєн: акції і знижки

Спеціальні умови кредитування

Автомобілі марки Suzuki надаються в кредит на спеціальних умовах програми «Suzuki Finance», які пропонують банки – партнери Креді Агріколь Банк , Ощадбанк і ОТП Банк:

  • процентна ставка від 0,01% річних;
  • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
  • швидке рішення по кредиту;
  • без нотаріального посвідчення договорів – заощаджуйте до 5 000 грн;
  • фіксована ставка на весь термін кредиту;
  • не має щомісячних комісій.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Suzuki і банків України >>

 

Відповіді на часті питання щодо спецпропозицій на автомобілі Suzuki (Сузукі)

Чи є спеціальні умови купівлі Suzuki в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості автомобіля й залежить від обраної вами програми фінансування. Деякі лізингові компанії пропонують програми без надання довідки про доходи, у такому разі мінімальний аванс становить 40-50 %.

Як оформити заявку на купівлю Suzuki в кредит за програмою Suzuki Finance?

Вам потрібно зробити три прості кроки:

  • розглянути поточні пропозиції 20+ офіційних дилерів і салонів Suzuki та обрати бажану модель;
  • вказати в калькуляторі розмір авансу, термін кредиту й розрахувати щомісячний платіж. Порівняти умови програми «Suzuki Finance» від Креді Агріколь Банку, Ощадбанку і ОТП Банку;
  • оформити заявку онлайн.

Після оформлення онлайн-заявки з вами зв’яжеться менеджер, дасть відповіді на всі питання щодо купівлі обраної машини в кредит та погодить дату та час зустрічі в автосалоні.

Як подати заявку на купівлю Suzuki в лізинг або розстрочку?

Зателефонуйте нам за номером 050 146 14 94 або 067 533 70 05 і отримайте комерційну пропозицію на фінансовий або оперативний лізинг від провідних лізингових компаній України.

 

*Ви можете отримати авто в кредит на таких умовах: максимальний строк – 84 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – від 2,99 %, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 18.8 % річних. Кредит надається на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує АТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків.

Будь-яка інформація, що міститься на цьому сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких обставин не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. Autofinance.ua не дає гарантій із приводу своєчасності, точності та повноти інформації на веб-сайті, а також із приводу безперешкодного доступу до нього в будь-який час. Технічні характеристики та пристрої для автомобілів, умови придбання автомобілів, ціни, спецпропозиції й комплектації автомобілів, зазначені на сайті, наведені для прикладу і можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: