Спеціальні пропозиції на автомобілі Volvo в Україні: грудень 2020

Спецпропозиції та акції

1 грудня 2020

Купуйте вигідно Volvo на AutoFinance. Усі акції, знижки і спецпропозиції автосалонів, банків і лізингових компаній України.

Купити Вольво: акції і знижки

Акції і знижки

У листопаді Volvo пропонує знижки на обмежений склад окремих моделей легкових автомобілів і кросоверів в Україні * :

Размер скидки зависит от модификации и комплектации машины.

Спеціальні умови кредитування

Автомобілі марки Volvo надаються в кредит на спеціальних умовах програми «Volvo Кредит», які пропонують банки – партнери Креді Агріколь Банк** і Укргазбанк ***:

 • процентна ставка від 0,01% річних;
 • перший внесок - від 10% вартості автомобіля;
 • швидке рішення по кредиту;
 • фіксована ставка на весь термін кредиту;
 • не має щомісячних комісій.

Порівняти пропозиції офіційних дилерів Volvo і банків України >>

Спеціальні умови лізингу

Вигідні пропозиції на купівлю Volvo від лізингової компанії «Віннер Лізинг» за спеціальною програмою «Volvo Лізинг»:

 • фінансовий або оперативний лізинг;
 • процентна ставка від 0,1%;
 • перший внесок - від 20% вартості автомобіля.

Зв'язатися з менеджером: 050 146 14 94 або 067 533 70 05

 

Відповіді на часті питання щодо спецпропозицій на автомобілі Volvo (Вольво)

Чи є спеціальні умови купівлі Volvo в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить 10-20 % вартості автомобіля й залежить від обраної вами програми фінансування. Деякі лізингові компанії пропонують програми без надання довідки про доходи, у такому разі мінімальний аванс становить 40-50 %.

Як оформити заявку на купівлю Volvo в кредит за програмою Volvo Кредит?

Вам потрібно зробити три прості кроки:

 • розглянути поточні пропозиції офіційних дилерів і салонів Volvo та обрати бажану модель;
 • вказати в калькуляторі розмір авансу, термін кредиту й розрахувати щомісячний платіж. Порівняти умови програми Volvo Кредит від Креді Агріколь Банку і Укргазбанку;
 • оформити заявку онлайн.

Після оформлення онлайн-заявки з вами зв’яжеться менеджер, дасть відповіді на всі питання щодо купівлі обраної машини в кредит та погодить дату та час зустрічі в автосалоні.

Як подати заявку на купівлю Volvo в лізинг і розстрочку?

Зателефонуйте нам за номером 050 146 14 94 або 067 533 70 05 і отримайте комерційну пропозицію на фінансовий або оперативний лізинг від провідних лізингових компаній України або в розстрочку від ПриватБанку.

 

* Під спеціальною пропозицією мається на увазі зниження регулярної вартості автомобілів моделей XC60 до 3650 євро, XC90 до 3500 євро, V90CC на 2500 євро, V60CC на 3000 євро, XC40 до 5000 євро, S90 на 6000 євро у гривневому еквіваленті по курсу на winner.ua на дату укладання договору купівлі-продажу. Остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Термін дії пропозиції до 30.11.2020 або до моменту продажу останнього автомобіля із вказаного списку, в залежності від того, що наступить раніше. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі Вольво на всій території України, окрім АРК та зони проведення Операції об'єднаних сил. Кількість авто обмежена.

**Ви можете отримати авто в кредит на таких умовах: максимальний строк – 84 місяців, максимальна сума – 2 600 000 грн, процентна ставка – від 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – від 0 %, комісія за операції в Державному реєстрі – 750 грн. Реальна процентна ставка становить від 24.65 % річних. Кредит надається на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення військової операції під керівництвом Об’єднаних сил. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує АТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ N99 від 12.10.2011. Реєстраційний N149 в Державному реєстрі банків.

*** Максимальний термін кредитування - 84 місяці, максимальна сума кредитування – 1 500 000 грн. (сума кредиту, більша 1 500 000 грн., погоджується індивідуально). Реальна річна відсоткова ставка включаючи платежі за додаткові і супутні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту при вартості автомобіля 700 000 грн., строку кредитуванні 24 місяці та власному внеску 50%, схема погашення ануїтет становить 25,86%. Реальна річна відсоткова ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування. АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ N123 від 06.10.2011 року.

 

Будь-яка інформація, що міститься на цьому сайті, носить виключно довідковий характер і ні за яких обставин не може бути розцінена як пропозиція укласти договір (публічна оферта). Представлені на зображеннях автомобілі можуть відрізнятися від серійних моделей. Autofinance.ua не дає гарантій із приводу своєчасності, точності та повноти інформації на веб-сайті, а також із приводу безперешкодного доступу до нього в будь-який час. Технічні характеристики та пристрої для автомобілів, умови придбання автомобілів, ціни, спецпропозиції й комплектації автомобілів, зазначені на сайті, наведені для прикладу і можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: