Тойота в кредит і лізинг в Україні

Порівняйте пропозиції Тойота RAV4, Camry, Corolla та інших моделей в кредит, лізинг і розстрочку від 20+ автосалонів і 6+ банків.

15 найбільш частих питань при купівлі Toyota в кредит або лізинг

Що таке кредит і лізинг на придбання автомобілів Toyota?

Автокредит на Toyota — це гроші, які ви позичаєте в банку для того, щоби купити машину, яка стає заставою за цим кредитом.Лізинг Toyota (фінансовий лізинг) — це фінансова послуга. Ви обираєте бажану модель, лізингова компанія купує й передає її вам у користування. Ви користуєтеся машиною й вносите регулярні платежі, одночасно «виплачуючи» вартість автомобіля. Після того, як буде виплачена повна вартість авто, Toyota переходить у вашу власність.

Чим відрізняється купівля Toyota в лізинг від кредиту?

Право власності. Коли ви купуєте Toyota у кредит, ваше право власності реєструється на початку строку фінансування, у разі лізингу право власності на авто переходить до вас після сплати всіх лізингових платежів. Ваші права на автомобіль в обох випадках захищені законодавством України.Сплата додаткових витрат. Купуючи Toyota в кредит, на етапі підписання кредитного договору вам необхідно сплатити витрати в сумі до 12 % вартості автомобіля (пенсійний збір, страхування тощо) і щорічно оплачувати страхування КАСКО та цивільної відповідальності. У випадку лізингу всі ці витрати рівномірно розподіляються на весь строк, і ви виплачуєте їх щомісяця частинами.Додаткові послуги. Купуючи Toyota у лізинг, від лізингової компанії або банку ви отримуєте додаткові послуги: адміністрування всіх страхових випадків та забезпечення вчасної та повної виплати страхового відшкодування; цілодобову технічну підтримку (безкоштовний евакуатор та технічну допомогу на дорозі). Також ви маєте можливість включити в лізинговий платіж додаткові платні послуги (купівлю та зберігання гуми, підмінний автомобіль на випадок ремонту чи ДТП та інше).

Чому щомісячний лізинговий платіж більший за платіж по кредиту?

Щомісячний платіж по кредиту включає суму погашення основної заборгованості та нарахованих відсотків. У лізинговий платіж також включено витрати на реєстрацію автомобіля, щорічне страхування тощо. Тобто отримуючи кредит на купівлю машини, ви оплачуєте витрати на реєстрацію та страхування автомобіля самостійно й одразу. Вони не відображаються в щомісячному платежі, але ви все одно маєте їх оплатити.Вирішувати вам: заплатити всю суму витрат на реєстрацію автомобіля та його страхування під час кредитування одноразово або виплачувати їх частинами при купівлі в лізинг.Порада від Autofinance.ua: порівнюючи кредит і лізинг, різні кредитні програми між собою, варто звертати увагу не тільки на щомісячний платіж, але й на загальну суму всіх платежів (щорічна страховка, комісії тощо) за весь строк кредиту або лізингу. Для вашої зручності фахівці Autofinance.ua розрахували ці суми для всіх програм фінансування. Вам лише потрібно їх порівняти та прийняти рішення щодо вибору.

Яка процентна ставка за кредитом і за лізингом?

Відсоткові ставки залежать від обраної вами програми, валюти, розміру початкового внеску та строку фінансування. Покупці автомобілів Toyota можуть скористатися спеціальною програмою «Toyota кредит» з процентними ставками від 0,01% річних.Порада від Autofinance.ua: під час вибору програми фінансування варто звернути увагу на розмір реальної процентної ставки. Реальна ставка відображає дійсну вартість кредиту або лізингу, тому що враховує, окрім звичайної ставки, всі ваші витрати (комісії тощо).

Чи можливо купити Toyota в кредит і лізинг без початкового внеску?

На жаль, ні. Мінімальний початковий внесок становить від 10-20 % від вартості автомобіля й залежить від обраної вами програми фінансування. Деякі банки й лізингові компанії пропонують програми без надання довідки про доходи, у такому разі мінімальний аванс становить від 30-50 %.Порада від Autofinance.ua: під час планування розміру початкового внеску на купівлю Toyota в кредит враховуйте, що на початковому етапі вам необхідно буде мати додаткові кошти в сумі до 12% вартості автомобіля (пенсійний збір, страхування, одноразова комісія тощо).

На який строк надається автокредит і автолізинг?

Кредит — від 1 до 84 місяців, лізинг — від 12 до 84 місяців.

Чи можливе дострокове погашення кредиту та лізингу?

Так, можливе без штрафів і комісії вже з першого місяця від моменту отримання автокредиту й через 12 місяців для лізингу.

У якій валюті можливо отримати кредит і лізинг?

Кредит видається виключно в гривні, лізинг — у гривні, доларах США або євро.

Чи потрібно страхувати Toyota в разі укладання кредитного договору або договору лізингу?

Так. Два поліси страхування є обов’язковими:
 • КАСКО;

 • цивільної відповідальності (ОСЦВ).За окремими програмами банки вимагають оформити страхування життя та здоров’я позичальника.У разі купівлі Toyota в кредит усі види страхування здійснюються в одній із погоджених банком страхових компаній. Щодо лізингу, то лізингова компанія самостійно обирає страхову компанію.

Якими будуть розміри щомісячного платежу в разі купівлі Toyota в кредит і лізинг ?

Розмір вашого платежу залежить від процентної ставки, валюти, суми та строку автокредиту або автолізингу. Оберіть бажану модель Toyota й тип фінансування («Кредит» або «Лізинг») та перейдіть до онлайн-калькулятора. Введіть параметри фінансування (аванс та строк) та розрахуйте щомісячний платіж саме для вас. Порівняйте пропозиції понад 12+ банків і лізингових компаній та оформіть онлайн-заявку.

Які документи необхідні для купівлі Toyota в кредит або в лізинг?

Пакет документів залежить від обраного банку, лізингової компанії, програми фінансування або сфери вашої діяльності (наприклад, ФОП, моряк, власник підприємства тощо). Обов’язковими є чотири основні документи:
 • паспорт громадянина України - позичальника та копія паспорту дружини/чоловіка;

 • довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду;

 • довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців;

 • акт вибору автомобіля, специфікація або рахунок-фактура на автомобіль.За необхідності банк або лізингова компанія може вимагати додаткові документи. З повним переліком необхідних документів ви можете ознайомитися на сайті під час порівняння кредитних та лізингових програм.

Як Autofinance.ua може допомогти мені купити Toyota в кредит або в лізинг?

Ми робимо вибір та купівлю бажаного вами автомобіля зручними та економними. Порівнюючи найкращі пропозиції офіційних дилерів Toyota, банків і лізингових компаній, ви отримуєте автомобіль за ціною та умовах, які підходять саме вам. З Autofinance.ua ви можете вигідно, не виходячи з дому або офісу
 • знайти потрібну модель Toyota за вигідною ціною в одного з 20+ офіційних дилерів;

 • порівняти і вибрати кращі умови фінансування вибраного вами авто серед пропозицій понад 12+ банків і лізингових компаній;

 • оформити заявку онлайн.Ви на 100 % контролюєте весь процес і купуєте саме те, що ви хочете.

Скільки коштують послуги Autofinance.ua?

Ми пропонуємо безкоштовний сервіс оформлення заявки. Плата за користування нашими послугами не стягується. Зазвичай ми проводимо акції з подарунками для клієнтів Autofinance.ua.

Скільки часу потрібно для оформлення заявки через сервіс Autofinance.ua?

У середньому наші клієнти витрачають 17 хвилин від моменту вибору авто до оформлення онлайн-заявки.

Як оформити заявку на купівлю Toyota в кредит або лізинг?

Вам потрібно зробити три прості кроки:
 • розглянути поточні пропозиції 20+ офіційних дилерів Toyota та обрати автомобіль;

 • порівняти умови фінансування 12+  банків та лізингових компаній, вибрати програму, яка найбільше відповідає вашим можливостям;

 • оформити заявку онлайн.Після оформлення онлайн-заявки з вами зв’яжеться менеджер, дасть відповіді на всі питання щодо купівлі обраного авто та погодить дату та час зустрічі в автосалоні.

Я маю додаткові питання щодо купівлі Toyota в кредит або лізинг, куди звертатися?

Зателефонуйте нам за номером 050 971 39 24 або 067 533 70 05, і ми з задоволенням відповімо на будь-які запитання щодо купівлі Toyota в кредит або лізинг.

Отримуйте вигідні пропозиції, важливі новини та поради: